Aktualitet, 7 Gusht 2022, 17:14

Shtatzënë për herë të parë, ministrja shqiptare zbulon gjininë e fëmijës që po pret

XING

Shtatzënë për herë të parë, ministrja shqiptare

Ministrja Edona Bilali është në pritje të ëmbël. Lajmi u bë i ditur nga mediat disa ditë më parë teksa nuk kanë munguar as fotot e ministres me barkun e rrumbullakosur, e fotografuar nga paparacët.

Shtatzënë për herë të parë, ministrja shqiptare

Pas angazhimeve në politikë, Bilali ka vendosur të marrë pushimet dhe ndodhet në Velipojë me bashkëshortin.

Shtatzënë për herë të parë, ministrja shqiptare

Nga atje ajo ka postuar këtë foto ku çifti shfaqet duke shijuar rrezet e diellit të ulur në shezlonge buzë detit, teksa ministrja zbulon dhe gjininë e fëmijës.

Shtatzënë për herë të parë, ministrja shqiptare

“Me djemtë e mi”, ka shkruar Bilali duke zbuluar kështu se është në pritje të një djali.

Shtatzënë për herë të parë, ministrja shqiptare

Shtatzënë për herë të parë, ministrja shqiptare