Aktualitet, 6 Gusht 2022, 23:37

Ndahet nga jeta mjeku i njohur i Spitalit të Traumës

XING

Ndahet nga jeta mjeku i njohur i Spitalit të Traumës

Mjeku i njohur i Spitalit të Traumës, Luan Nikollari është ndarë nga jeta. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e të ndjerit, miqtë dhe kolegët me anë të postimeve në rrjete sociale.

“Ju bëjmë me dije se babi jone Luan Nikollari ndërroi jetë. Jemi te “Shtëpia e Pritjes Univers”, te rruga Bardhyl”, thuhet në njoftimin e familjes.

Ndahet nga jeta mjeku i njohur i Spitalit të Traumës