Aktualitet, 31 Korrik 2022, 09:04

Lëkundje tërmeti në Kosovë, Serbi dhe Maqedoninë e Veriut

XING

Lëkundje tërmeti në Kosovë, Serbi dhe Maqedoninë e

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mëngjesin e sotëm në Serbi, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut.

Lëkundjet janë ndjerë në rajonin e Ferizajt, sipas faqes EMSC.

Magnituda ishte 3.2 e shkallës rihter.

Burimi: Abc News

Lëkundje tërmeti në Kosovë, Serbi dhe Maqedoninë e

Lëkundje tërmeti në Kosovë, Serbi dhe Maqedoninë e