Aktualitet, 6 Gusht 2022, 12:47

J Balvin bën gjestin që i emocionoi të gjithë në Kosovë

XING

J Balvin bën gjestin që i emocionoi të gjithë në

J Balvin ka performuar mbrëmë në Kosovë në “Sunny Hill Festival”. Përpos performancës spektakolare, momenti që emocionoi publikun ishte kur këngëtari latin me famë botërore ngriti flamurin e Kosovës në mes të skenës.

J Balvin bën gjestin që i emocionoi të gjithë në

Balvin ia mori flamurin një personi nga publiku dhe tha “Çkemi Kosova”.

J Balvin bën gjestin që i emocionoi të gjithë në

Publiku nisi të brohoriste veprimin e këngëtarit e më pas shijuan performancën e artistit.

J Balvin bën gjestin që i emocionoi të gjithë në