Aktualitet, 26 Korrik 2022, 15:46

Gjendet i pajetë 22-vjeçari në breg të detit në Durrës

XING

Gjendet i pajetë 22-vjeçari në breg të detit në

Në 22-vjeçar me iniciale L.C. është gjetur i pajetë në breg të detit në lagjen nr.13 Në Durrës. Dyshohet se i riu ka humbur jetën si pasojë e infaktit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Burimi: tvklan.al