Aktualitet, 8 Gusht 2022, 11:28

Fier/ Burri rrëmben fëmijën e mitur dhe largohet, bashkëshortja ngre alarmin

XING

Fier/ Burri rrëmben fëmijën e mitur dhe largohet,

Një 43-vjeçar nga Fushë-Kruja, G.Sh, është në kërkim nga Policia e Fierit. Kjo pas denoncimit të bashkëshortes, Sh. Sh., 38 vjeç, e cila ka treguar se ai i ka marrë fëmijën e mitur dhe është larguar.

Menjëherë pas denoncimit 43 vjeçari është shpallur në kërkim. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Burimi: Abc News