Aktualitet, 23 Korrik 2022, 21:58

E fundit/ Lirohet nga burgu Cllevio

XING

E fundit/ Lirohet nga burgu Cllevio

Cllevio Serbiano, reperi i cili u arrestuar një muaj e gjysmë më parë sot lirohet nga burgu.  Lajmin e kanë bërë të ditur miq të tij, mes tyre opinionisti Arjan Konomi.

"Përshëndetje miq kam një lajm të gëzuar për mua, por besoj dhe për shumicën tuaj. Cllevio sot në mbrëmje do të jetë në shtëpinë e tij dhe do jemi live rreth orës 2:30 të natës", tha Arjani. 

E fundit/ Lirohet nga burgu Cllevio

Në fillim të qershorit, Cllevio u arrestua një ditë pas sherrit me Noizyn, pas mos respektimit të masës së sigurisë arrest shtëpiak.