Aktualitet, 26 Korrik 2022, 15:42

Cllevio arrestohet sërish, policia mësyn në shtëpinë e reperit teksa ishte live në rrjete sociale

XING

Cllevio arrestohet sërish, policia mësyn në shtëpinë e

Kleviol Ahmeti, i njohur si Cllevio, tre ditë pas lirimit nga burgu është arrestuar sërish paraditen e sotme. Shkak këtë herë kanë qenë ofendimet dhe kërcënimet e vazhdueshme në rrjetet sociale që nga momenti kur la qelinë.

Në momentin kur efektivët e policisë i kanë ardhur në shtëpinë e tij në Lushnje, Cllevio ka qenë “live” në rrjetet sociale.

Edhe gjatë shoqerimit, reperi vazhdon të jetë live në Instagram.

Cllevio arrestohet sërish, policia mësyn në shtëpinë e